Villaya karı koca yardımcı ücretleri 2020

1991 yılından bu zamana, ev işlerine yardımcı sektöründe, yardımcı personel şirketi olarak, villaya karı koca  arıyorum şeklindeki ihtiyaç sahibi aileler için, villada çalışacak karı koca temin etmekteyiz. Bu haftaki yazımızı, işveren ailelerin sıkça sordukları, villaya karı koca yardımcı ücretleri 2020 şeklinde hazırladık. Bize başvurma nedeninizin, yatılı yardımcılar ile ilgili, güvenlik, tecrübe, yemek, ütü, temizlik, ev düzeni gibi konularda, referanslı yardımcılar çalıştırmak istediğiniz olduğunu biliyoruz. Amacımız önce güveninizi kazanmak, sonra hizmetimizle memnun bırakmaktır.

Villaya karı koca yardımcı ücretleri 2020

Ücretin belirlenmesindeki önemli faktörler;

-Kaç yıldır bu işleri yaptıklarına bağlı referansları

-Çalıştıkları ailelere bağlı olarak, son aldıkları maaş miktarı

-Eğitim, sertifika, teknik bilgiler gibi daha ek özellikler

Makam şoförlüğü, bahçıvanlık, havuz bakımı gibi tecrübeler

– Daha önce çocuklu ailelerde çalışıp, çocuk bakımı tecrübesi

Aile şoförlüğünü yapmak gibi…

Villa karı koca çalışan çiftlerin fiyatları 6.000 TL – 10.000 TL aralığında değişmektedir.

Villada çalışan eşlerden yardımcı bayanın görevleri:

Villada yapılan ev işleri ile ilgili,  bilgi ve donanımlara sahip olarak, evin sistemine göre planlama yapma yeteneğine sahip olup, evin tüm düzen sorumluluğunu alır. Temizlik, yemek ,ütü , evin düzeni, yemek servisi, çamaşırların yıkanması, evin eksik listesinin hazırlanması gibi, evin genel sorumluluğunu, villada daha önce çalışmış yardımcı bayan olarak, tamamen almaktadır.

Villada çalışan eşlerden yardımcı beyin görevleri:

Ailenin makam şoförlüğünü yaparken de, liste verildiği takdirde, evin alışverişini yapar, patronlarını işe götürüp getirir, çocukları okula bırakır – alır, ve tüm seyahat hizmetlerini verir. Müstakil evin, varsa havuzunun bakımını yapar, bahçe bakımının sorumluluğunu alır, bazı teknik bilgilere sahip olması halinde, bu konularda destek verir, evin araçlarını yıkayıp temizler. Villanın cam silinmesinde ve bahçe teraslarının yıkanmasında eşine yardımcı olur. Bahçede yaşayan evcil hayvan varsa, bakımı için destek verir. Ayrıca villada çalışan eşlerden beyin, evin bir nevi güvenliğini sağlayarak, giren çıkanları kontrol etme sorumluluğunu da alır.

“İstanbul’da her semte villa karı koca hizmeti vermekteyiz”

Ayrıca, İstanbul dışında diğer şehirlerimizdeki ihtiyaç sahiplerinin, villaya karı koca çift arıyoruz taleplerine de, hizmet vermekteyiz.

Villada çalışacak karı koca ile ilgili tüm beklentileriniz öğrenip, sizleri doğru yönlendirme yapmaktayız.

En önemli durumun güven duymak ve dürüstlük olduğunu farkında olarak, itina ile adaylarımızı seçmekteyiz.

28 yıllık insan kaynakları deneyimi ve tecrübemizle, sayısız villaya karı koca çift yardımcılara istihdam için aracı olduk. Bu hizmetimizi verirken ilk ilkemiz, önce güven sonra hizmet olmuştur. Çünkü, eviniz kalenizdir.

Bu yazımızı, özellikle müstakil evine yardımcı karı koca çift arayan aileler için, villaya karı koca yardımcı ücretleri 2020 şeklinde hazırladık. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Güldan ŞAHBAZ
İnsan Kaynakları Yöneticisi
22.07.2020

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: