Villaya Karı Koca Yardımcı

Villaya Karı Koca Yardımcı Hizmeti – Villaya Yatılı Aile - Karı-Koca Personel Arıyorum

Villaya Karı-Koca Hizmeti – Villaya Yatılı Aile – Karı-Koca Personel Arıyorum

1991 yılından bu yana ev personeli sektöründe Berkay danışmanlık insan kaynakları olarak, müstakil eve çift, yalıda çalışacak karı-koca, çiftlik de çalışacak karı-koca veya villada yaşıyorsanız, ev işleriniz için villaya karı koca yardımcı, villaya yatılı aile hizmetivermekteyiz.

Villa karı – koca yardımcı elemanları daha önce mutlaka aile yanında evli çift olarak çalışmış; villa ev işleri ile ilgili bilgi ve donanıma sahip, referanslı, güvenilir evli çiftelerle çalışmaktayız. Villa ev işlerinize yatılı karı – koca, gündüzlü villa ev işlerine yardımcı; villa ya güvenlik, villaya bahçıvan, villaya bekçi gibi elemanları da temin etmekteyiz. Villada çalışacak karı koca çiftlerde bay, aile makam şoförü olarak evin alışverişini ve tüm seyahat hizmetlerinin yanı sıra; havuz bakımını, bahçe bakımının sorumluluğunu almakta olup, bayan yardımcı personel yemek, ütü, servis, evin genel sorumluluğunu almaktadır.

Villaya Karı Koca Yardımcı

Müstakil eviniz için güvenilir villaya yatılı yardımcı – villaya gündüzlü yardımcı konusunda evinizin tüm sorumluluğunu verebileceğiniz; nitelikli elemanlarla siz değerli müşterilerimizin, villa karı koca hizmeti alacağı ilk ve tek tercihi Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları her daim yanınızda. Villaya çift aranıyor diyerek aradığınızda, size bir telefon kadar yakınız.
Önce güven, sonra hizmet anlayışı ile bizim için eviniz, özeliniz ve kalenizdir.

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: