Yaşlı bakıcısı arıyorum

Yaşlı Bakıcı Arıyorum

“Anne ve Baba Kutsaldır” inancıyla Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak Yaşlı Bakıcı Arıyorum diyen tüm ihtiyacı olanların yanındayız. Bu vicdani ve manevi yükümlülükleri olan evde yaşlı bakımı hizmeti verirken çok dikkatli ve seçici etik değerlere sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Yaşlı bakıcısı hizmeti verirken nasıl ilerlediğimizle ilgili bilgi almak istiyorsunuz. Size en anlaşılır ve hızlı şekilde dönüş yaptığımızı belirtmek isteriz.

*Öncelikle yaşlılarımızın yakınları yaşlı bakıcı fikri için ilk adımı atıp, yaşlıya bu durumu anlatırken sana bakacak bakıcı şeklinde değil, ona aciz bir portre çizmeden konuşmalıdırlar. Bunu onlara anlatırken ya da ikna etmeye çalışırken zorlanabilirisiniz. Çünkü yaşlılarımız bakıma muhtaç hala geldiklerini kabul etmezler. Hayatlarındaki düzenin bozulacağından ve bir yabancıya alışma fikrinden nefret edebilirler. Bu durumu en hassas çözmenin yolu yaşlımıza hayatını kolaylaştıracak bir can yoldaşı, bir yardımcı, ona arkadaşlık edecek, huyuna suyuna gidecek bir refakatçi olduğunu söyleyerek başlamalıdırlar. Hiçbir düzenin bozulmayacağını, her şeyin onun istediği gibi olacağını söyleyip rahatlamalıdırlar.

Bizimle İletişime Geçtiğinizde;

Yaşlı Bakıcı Arıyorum diyerek aradığınızda Yaşlı Bakımı Hizmeti veren Berkay Danışmanlık uzman danışmanı sizinle görüşecektir.

*Yaşlı anneye bakıcı, yaşlı babaya bakıcı ya da yaşlı anne ve babaya bakıcı olarak bizi aradığınızda sizi dinlemek ve anlamak ilk görevimizdir. Yaşlı yakını olarak bütün beklentilerinizi, önceliklerinizi dikkate alarak ve size de yaşlınız ile ilgili detayları sorarak ilerliyoruz.

*Yaşlınızın alışkanlıklarını, karakteristik yapısını, yaşam tarzını, düzenini, örf ve adetlerini, hayata bakışını öğrenerek ona en uyumlu eşleşecek kişileri belirleriz.

*Aradığınız yaşlı bakıcı ya da yaşlı bakımı için yardımcı bakıcı, yatılı yaşlı bakıcı, gündüzlü yaşlı bakıcısı olabilir. Bu durum yaşlınızın ihtiyaç ve sağlık boyutuna göre verilecek önemli bir karardır. Bu karar en baştan uzun vadede ihtiyaca cevap verebilecek etraflıca düşünüp vereceğiniz önemli bir karardır.

*Yaşlı yakınından aldığımız bilgilerin ışığında hareket etmemiz ve sizinle görüştüreceğimiz adayları bu detaylara göre araştırmaya başlarız. Eşleştirmeler için 33 yıllık güvenilir yaşlı bakıcısı, tecrübeli yaşlı bakıcı portföyümüzden önceliklerinize göre ve yaşlının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde seçenekleri oluşturmaya başlarız.

Yaşlı Bakıcı Arıyorum

*Sizinle görüştüreceğimiz adayları oluştururken en önem verdiğimiz hususlar yaşlının başlangıç ve ortasında olduğu Alzheimer hastalığı, Parkinson hastalığı, Demans hastalığı, felçli hasta, şeker hastası, yaşlıda kalça kırıklığı, kalp hastası, tansiyon hastası, görme engelli yaşlıya bakıcı, yatağa bağlı yaşlıya bakıcı, ayakta yaşlıya bakıcı gibi sağlık durumuna cevap verecek referanslı yaşlı bakıcısı olmasına dikkat etmelisiniz.

*Ayrıca yaşlı bakımı için yaşlı bakıcı adayının yaşlınızla tam uyumunu yakalayacak yapıda uyumlu, sabırlı, saygılı ve yaşlının moral ve motivasyonunu olumlu bir pozitiflikte yönetebilecek bir kapasite olması en önem verdiğimiz çalışma prensibimizdir.

*Yaşlı bakımı hizmeti alacağınızı güvenilir yaşlı bakıcısı, gözünüz arkada kalmadan yaşlınızı emanet edebileceğiniz bir yardımcı bayan olacaktır.

*Yaşlınızın günlük ilaç takibini, dengeli beslenmesini yönetebilecek, yaşlınızın yaşadığı ev ortamının hijyenini ve ev işlerini yapabilecek sorumluluklarda olmasını da sağlıyoruz. Bunu sağlarken daha önce yaşlı bakıcılığını meslek olarak gören, yıllardır bu işi yapan adaylarımıza iş bulma şansı tanıyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları 1991 yılından bu yana, güvenilir ve tecrübeli bir portföyle yaşlı bakıcı arıyorum diyen ailelere evde yaşlı bakımı hizmeti vermek için köprü olmaktadır. İnsanların hayatlarının her safhasında yardımcı ihtiyacı olduğunu bilerek, yaşlılarınıza yaşlı bakıcısı, hastalarınıza hasta bakıcısı, refakatçi, hasta bakıcı, hemşire gibi evlerinde onlara yol arkadaşı olacak, şefkatli ve profesyonel kişilerle hayatınızı kolaylaştırmak bizim amacımızdır. Yaşlı bakımı hizmetleri arayan işveren ailelerin iletişim kurmanızı bekliyoruz.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: