Yaşlı Bakıcısı – Yatalak Yaşlı Bakıcısı

Yaşlı Bakıcısı - Yatalak Yaşlı Bakıcısı

Yaşlı Bakıcısı Hizmeti – Yatalak Yaşlı Bakıcısı Hizmeti – Yaşlı Bakıcısı Arıyorum – Evde Yaşlı Bakımı Hizmeti

Evde yaşlı bakıcısı, yatalak yaşlı bakıcısı hizmeti uzun soluklu ve zorlu bir süreçtir. Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak “anne baba kutsaldır” anlayışında, bize ihtiyacı olan tüm yakınlarınız için can yoldaşı olacak Yaşlı Bakıcısı Hizmeti vermekteyiz.

Hastanede tedavi süreci bitmiş ya da bundan sonraki süreçte evde bakım hizmeti alarak tedavisine devam edebilecek yaşlılarınız için, tecrübeli, referanslı, vicdanlı, saygılı ve özel yaşantısında problemsiz, güvenlik araştırmamızdan başarıyla geçmiş; gerekli sertifika ve belgelere sahip, yaşlılarınızı sahiplenip sevecen bir şekilde kişisel ihtiyaçlarında yardımcı olacak yatılı bakıcı veya gündüzlü bakıcı portföyümüzle hizmete hazırız. Titizlikle seçtiğimiz bu işe uygun, iş ahlakına sahip meslek olarak gören adaylarla bakıcı hizmeti almanızı sağlıyoruz. Ayrıca yaşlı Alzheimer Bakıcısı , Demans Bakıcısı , Parkinson Bakıcısı gibi gereksinimleriniz için sabır ve süreklilik şarttır. Bu tür önemli teşhisteki hastaların kesinlikle evde bakım hizmeti alarak hasta bakıcısı çalıştırmanız gerekmektedir. Yaşlının kendi kendine yeterlilik durumuna göre ya da sağlığının nasıl bir süreçte; olduğuna bağlı olarak evde bakım hizmeti verirken işvereni doğru yönlendirmek yatılı bakıcımı mı? Gündüzlü bakıcımı mı? İhtiyacı olduğu konusunda önerilerde bulunuyoruz . Ayrıca uzun hastane tedavi sürecinde refakatçi hizmeti de hizmetlerimiz arasında mevcuttur. Evlerinde onlara can yoldaşı olacak, bu işi severek yapan, yaşlılar ve hastalarla ilgilenmekten keyif alan profesyonel kişilerle hayatlarını kolaylaştırmak Berkay Danışmanlık olarak en büyük amacımızdır.

Yaşlı Bakıcısı Hizmeti için

çalıştıracağınız personelin başlıca görevleri; Yaşlının günlük yaşam aktivitelerinin desteklenmesi , beslenme desteği , kişisel temizlik yardımı ,Tuvalet , banyo , giyinme, soyunma desteği ,hastanın durumuna göre yatış pozisyonunu ayarlaması , yaşlı odasının aydınlık ve havalandırılmış olup olmadığını kontrol edilmesi. Bakıcı görevleri diye kısaca söyleyebiliriz. Yaşlı bakıcısı ya da hasta bakıcısı acil durumlarda ilkyardım kurallarını uygular (eğitimli , diplomalı ve sertifikası olması gerekir ). Hastanın yada yaşlınızın normal dışı her durumunda doktorunu ve aile bireylerini bilgilendirir. Bakıcının en önemli sorumluluğu yaşlınızın kullanması gereken ilaçları düzenli ve dikkatli vermesidir. Bakıcı sevecen, sabırlı, güler yüzlü, düzgün, dinamik, dikkatli, şefkatli, vicdanlı ve güvenilir olmalıdır. Sorumluluğunu alacağı yaşlının hastalığını bilen, önceki tecrübelerinde; bu tarz yaşlıya bakmış, yaşlının ihtiyaçlarına fiziksel cevap verebilecek bilgi sahibi bir bakıcı olması çok önemlidir. Evde bakım hizmeti veren bakıcı veya hasta bakıcısı; yaşlının günlük evde yapılabilecek şeker, tansiyon gibi ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliklerde olması gerekir.

Yaşlı bakıcısı arıyorum diyerek, Berkay Danışmanlık İnsan Kaynaklarını aradığınızda, 33 yıldır bakıcı hizmeti veren kurumumuz, tecrübe, birikim, sorumluluk duygularıyla yanınızda olmaya devam etmektedir. En zor süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz her konuda iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: