Yatılı Bakıcı Danışmanlık Firması

Sevgili okurlarımız, Yatılı Bakıcı Danışmanlık firması nedir ? sizlere şu şekilde açıklayalım; Gerek çalışan anne babalar, çocuklarının bakım sürecini, gerekse yoğun hayatı olup aile büyüklerinin yatılı yaşlı bakıcı veya yatılı hasta bakıcı gibi gereksinimleri için, bebeğin, çocuğun, yaşlının, hastanın gibi yatılı bakıcı gerektiren tüm ihtiyaçları için, 24 saat çalışıp, tüm bakım sürecinin sorumluluğunu alıp, işverenin kural ve izni dışında hareket etmeden, güvenilir, tecrübeli ve sevgi içinde, evde bakıcı hizmeti veren kuruma yatılı bakıcı danışmanlık firması denir.

Yatılı Bakıcı Danışmanlık Firması

Yatılı Bebek Bakıcı Neler Yapar ?

Yatılı  Bebek bakıcı, bebeğin bakımı ile ilgili A’dan Z’ye her şey, yani beslenmesinden, yemeklerinden, banyosundan, tırnak kesiminden, odasının ve çamaşırlarının düzeninden sorumludur.Ayrıca bebeğin temel bakımı yanı sıra, bebeğin fiziksel gelişimi ve duygusal gelişimi için; sevgi ve saygı içerisinde, bağ kurabilecek yapıda davranır. Bebeğin gün içerisinde ve gece bakım süreci ile ilgili tüm süreci annenin direktif ve bilgisi dâhilinde düzene sokar ve rutinini devam ettirir.

Yatılı yaşlı bakıcı ve yatılı hasta bakıcı ne yapar?

Yaşlılarımız belli bir yaştan sonra, yaşam kalitelerinin devamı için, evde yaşlı bakımı hizmeti alıp, günlük ihtiyaçlarının karşılanması ve gecede yalnız kalmamaları için, yatılı yaşlı bakıcı ile yaşamlarını 24 saat her daim devam ettirmek zorundadırlar.

Ayrıca yaşlılarımızın sağlık nedenleri ile de bakım sürecini yöneten ve onların tüm ihtiyaçlarını; özenli, düzenli bir şekilde karşılayan, yatılı hasta bakıcı çalıştırmaları gerekir. Bütün bu nedenlerden ötürü, yaşlılar ve hastaların yakınları, profesyonel danışmanlık hizmeti alıp; yatılı bakıcı danışmanlık firması arayışına girerler.

Tamda bu noktada; yatılı bakıcı danışmanlık firmasının; yıllara dayanan birikimi ile, yaşlıya veya hastaya en uygun bakımı sağlayacak, bakıcı hizmetini verirler.

Yatılı Bakıcı Danışmanlık Firması Firması ne iş yapar?

*Yatılı bakıcı danışmanlık firması; evinizi ve canınızı emanet edeceğiniz bakıcının, her türlü güvenlik araştırmalarını yapar ve size de bu güvenceyi vermekle sorumludur.

*İhtiyaç sahibinin; ne tarz bir bakıcıya ihtiyacı var ise, dinler, anlar ve ona göre en uygun eşleşecek eleman referansına sahip bir adayla tanıştırır.

*
Çalışacak bakıcı; çalışacağı ailenin, istediği tecrübeye sahip, kapasiteli, kaliteli, özel hayatı özenli ve düzenli, uzun vadeli çalışabilecek, kişisel temizliğine dikkat eden, saygılı ve işini meslek olarak görüp, severek yapan bir bakıcı olarak, beklentilerine uygun olmalıdır.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları; referanslı yatılı bakıcı, tecrübeli yatılı bakıcı, güvenilir yatılı bakıcı kadromuz ile gerçekten iyi hizmet alabilecekleri, 33 yıllık, yatılı bakıcı danışmanlık firması olarak, istediğiniz ve layık olduğunuz en güvenilir, profesyonel evde bakıcı hizmeti almanız için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
02.01.2019

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: