Yatılı bakıcı fiyatları 2019

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, referanslı yatılı bakıcı ve tecrübeli yatılı bakıcı pörtföyümüzle ,  28 yıldır, İşkur izinli danışmanlık bakıcı ajansı hizmeti vermekteyiz ve sizlere evde çalışan yatılı bakıcı fiyatları 2019  ile ilgili, yaklaşık olarak ücret bilgileri paylaşmak istiyoruz.

Yatılı bakıcı fiyatları 2019

Yatılı bakıcı fiyatları 2019

İstenilen iş tanımı, tecrübe, eğitim, referans ve beklediğiniz sorumlulukların ağırlığı ücretin miktarını etkilediği gibi, sorumluluğunu alacağı durumun şartları da ücreti etkilemektedir. Yatılı bakıcının donanımı ve sahip olduğu deneyimlerinin kalitesi de, beklentilerinize uygun olması karşılığında ücretler değişmektedir.

Yatılı bebek bakıcısı fiyatları 2019

Bebeğiniz yeni doğan grubunda ise yani 0-6 ay veya 6-12 ay arasında ise, kesinlikle daha önde bebekli bir ailede çalışmış yatılı bakıcı öneriyoruz.

Çalışan bir ailenin bebeğinin sorumluluğu için, yatılı bebek bakıcı ücretleri 2019; 4000 ile 5000 tl arasında değişir. Eğer, dadı tarzında, eğitimli ve bazı sertifikalara sahip olmasını isterseniz, bu ücretler değişmektedir ve bu tarz yatılı bebek bakıcıları ile karşılıklı görüşürsünüz. Bunun yanı sıra, çalışmayan anne iseniz ve daha çok ev işlerinde yardımcı olacak, gerektiğinde bebeği bırakabileceğiniz, yardımcı bakıcı veya yatılı anne yardımcısı ise aradığınız hizmet, 3500 – 4000 tl civarında yardımcı bakıcılarla da görüşebilirsiniz.

Yatılı çocuk bakıcısı fiyatları 2019

Çocuğumuz için, yatılı çocuk bakıcısı arıyoruz diyorsanız, 2-6 yaş arasında çocuk bakımı için, kesinlikle daha önde çocuklu bir ailede çalışmış yatılı çocuk bakıcı öneriyoruz.

Çalışan bir ailenin çocuğunun sorumluluğu için, yatılı çocuk bakıcısı ücretleri 2019; 3500 ile 4500 tl arasında değişir. Eğer, dadı tarzında, eğitimli ve bazı sertifikalara sahip olmasını isterseniz, bu ücretler değişmektedir ve bun karşılıklı görüşürsünüz.

“Yatılı bakıcılar, öncelik çocuk olmak koşuluyla, ailenin ev işlerinde destek verip, yemek ve günlük toparlama işlerinden sorumlu olabilir ve bu iş tanımında daha önce çalışmış, referanslı yatılı bakıcı bayanlar olmaktadır”

Örneğin;

İşverenlerin talepleri, çocuk bakımına yatılı bakıcı arıyoruz, eve yatılı bebek bakıcısı arıyoruz, yatılı anneye yardımcı bakıcı, evde yaşlı bakımına yatılı bakıcı, evde hasta bakımına yatılı bakıcı gibi talepler şeklinde değişmektedir. Bu bakıcıların tecrübelerinde, benzer şekilde çalışıp çalışmadıklarına dikkat ediyoruz.

Yatılı yaşlı bakıcısı fiyatları 2019

Yatılı yaşlı bakıcının deneyimi, eğitimi, referans kalitesi ücretine etki eder. Ayrıca sorumluluğunu alacağı yaşlının, fiziki ve ruhsal durumu da, teşhisine göre tecrübeyi getireceği için, sorumluluk deneyimle birlikte ücreti değiştirir. Yatılı yaşlı bakıcı ücretleri 2019 olarak, 3000- 4000 tl arasında diyebiliriz.

Yatılı hasta bakıcısı fiyatları 2019

Yatılı hasta bakıcının deneyimi, eğitimi, referans kalitesi ücretine etki eder. Ayrıca sorumluluğunu alacağı hastanın, fiziki ve ruhsal durumu da, teşhisine göre tecrübeyi getireceği için, sorumluluk deneyimle birlikte ücreti değiştirir. Yatılı hasta bakıcı ücretleri 2019 olarak, 3500- 5000 tl arasında diyebiliriz.

Yatılı Bakıcının eğitimi, referansları ve işverenin beklentilerin özellikleri ücrete etki etmektedir;

Örneğin;

Yatılı çocuk gelişimi mezunu bakıcı fiyatları 2019, çocuk gelişimi ile ilgili eğitim ve sertifikaları olan bakıcı, yeni doğan yatılı bebek bakıcısı fiyatları 2019 gibi, eğitimli yatılı bakıcıların fiyatları 2019, aileler ile karşılıklı görüşme ve anlaşma ile belirlenebilir.

Biz, Berkay danışmanlık İnsan Kaynakları olarak; bize ulaşan işverenlerin beklentilerini detaylıca öğrenip; beklentilerine cevap verebilecek, güvenilir ve uzun vadeli çalışabilecek yatılı bakıcılar temin etmekle mükellefiz. Bunun neticesinde; işverenin vereceği ücretinde; çalışacak olan bakıcının da beklentisine cevap vermek zorundadır. Bütçe olarak; beklentilerine cevap verecek yatılı bakıcının ücretleri, işverene uymuyorsa çalışmamayı tercih ediyoruz.

Çünkü, en baştan pürüzsüz ve iki tarafında mutlu başlaması çok önemlidir. 28 yıllık bilgi ve deneyimimizle, evde çalışan yatılı bakıcı fiyatları 2019 konusunda, detaylı bilgi almak isteyen ailelerimize bizi arayın diyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
19.06.2019

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: