Yatılı Bebek Bakıcısı Arıyorum

Yatılı Bebek Bakıcısı Arıyorum

Merhaba yatılı bebek bakıcısı arıyorum diyen ailemiz, ilk defa anne olduysanız veya anne adayı iseniz  sizin hissettiğiniz  duyguları çok iyi empati yapan kadın girişimciler olarak 33 yıldır Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları  olarak siz değerli ebeveynlerin her zaman yanındayız.

9 ay anne karnında bebeğinizi sabırsızlıkla beklediniz bebeğiniz için tüm hazırlıklar tamamen ama endişe duyuyorsunuz. Çünkü yatılı bebek bakıcısı arıyorum, nereden bulabilirim? diye telaşlısınız ve kaygılanıyorsunuz. İşte tam burada bizim sitedesiniz ve çok doğru bir adrestesiniz. Biz de anneyiz Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak gerçekten işimizi severek, büyük bir özveri ile yapıyoruz.

Öncelikle sizinle telefon görüşmesi yapıp, beklentilerinizden daha fazlası için sizi iyi dinleyip anlamamız gerekiyor, bunun içinde, en ufak detaylarınız bile bizim için çok değerlidir. Sizin önceliklerinize göre ve bizimde  33 yıllık birikimimizle, yatılı bebek bakıcısı, yatılı çocuk bakıcısı portföyümüzle hizmete hazırız.

Yoğun iş temposunda çalışan, sık seyahat eden aileler yatılı bebek bakıcısı arıyorum diyerek bizimle iletişime geçtiklerinde, daha önce yatılı bakıcı olarak çalışmış tecrübeli yatılı bebek bakıcısı adaylarımızı onlara sunmaktayız. Yatılı bebek bakıcısı gerekli durumlarda seyahat engeli olmayan ve ailenin (özel hayatında) sosyal hayatı gibi durumlarda anlaşma dışında esneklik gösteren bir yatılı bakıcı olması aile için önemlidir. Yatılı bakıcı, yatılı yardımcı, yatılı anne yardımcısı gibi hizmetleri, çalışmayan anneler için bir sağ kol niteliğinde değerlendiriyoruz.

Yatılı bebek bakıcısı ailenin uygun gördüğü anlaşma dahilindeki izin günlerinde iznini kullanır ve yazın yazlık durumlarında aile ile kalması da istendiğinde kalabilecek gibi bu işin detaylarını kabul eder. Olması uzun vadede çok önemli olacaktır. Eğer saatleriniz ve bütçeniz için uygun olan aday gündüzlü bebek bakıcısı ise gündüzlü çocuk bakıcısı, gündüzlü bakıcı, gündüzlü yardımcı bakıcı olarak da hizmet verebilecek portföyümüz hazırdır. Daha önce bir başka ailenin bebeğine bakmış, referanslı bebek bakıcısı, sigara kullanmayan, sevecen, dikkatli, tecrübeli bebek bakıcısı, bebeğin sadece karnını doyurup altını değiştiren değil, bebeğin ayına göre oyun kurabilen, görünüşü düzgün, konuşması düzgün, özel hayatında problemleri olmayan, bebekle kaliteli zaman geçirecek, daha önce bebek bakımı konusunda sistemli, güvenilir bebek bakıcısı, hijyen kurallarını bilen, bebek bakımı, çocuk bakımı konusunda aile ile bilgi ve tecrübelerini paylaşan, bebek bakımını seven ,prensip ve mesafelerini koruyan yatılı bebek bakıcıları ile çalışmaktayız.

Yatılı bebek bakıcısı arıyorum

Daha öncesinde 0-6 yaş arası çocuk bakımı konusunda deneyimli bir bakıcı olmalıdır. Bebeğinizi anaokuluna hazırlık niteliğinde bebeğin zihinsel gelişimi, bebeğin fiziksel gelişimi ve bebeğin duygusal gelişimi gibi çok önemli konularda destek verebilen; eğitimli yatılı bebek bakıcısıçocuk bakıcısıeğitimli bebek bakıcısı, eğitimli çocuk bakıcısı, eğitimli oyun ablası, gölge öğretmen, çocuk gelişim mezunu bakıcıdadı portföyümüzle ile de çalışmaktayız. Ailelere yardımcı olurken, her zaman bizim öncelik düşüncemiz  “ben olsam bu bakıcıyı kendi bebeğim için alır mıyım?” sorusudur. Kendimize çok önemli  bu soruyu sorarak, her zaman, şartlar ne olursa olsun, insanlarla empati yapmayı bize ilke olarak edindirmiştir. Özellikle bizim gibi uzman danışmanlık hizmeti veren bazı meslekler için de bu çok önemlidir. Çünkü insan yetiştirmek çok büyük sorumluluk gerektiriyor. Biz Berkay Danışmanlık  olarak empati yeteneğimize ve tecrübelerimize güvenerek; gerçekten uzun vadeli çalışacak, bilinçli bir şekilde bebeğinizi ve ailenizi benimseyecek yatılı bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.

Yatılı bebek bakıcısı’ nın  özel hayatı da özenli ve düzenli olmalıdır. Kişisel hayatını aileye yansıtmamalı ve anlaşma yaptığı kurallar içerisinde işine devam etmelidir. Özellikle aile yakınlarından destek alamayan bebek bakıcısı arıyorum, bakıcı arıyorum, yatılı bakıcı arıyorum diyen aileler için bu durum çok değerlidir.

Yatılı bebek bakıcısı çalıştığı ailenin özel hayatına saygılı, mesafesini koruyabilen; aile mahremiyetine saygılı ve en önemlisi uyumlu bir şekilde aileyi sahiplenen bir yatılı bebek bakıcısı olmalıdır.

Empati yapabilen, yılların birikimine sahip uzman danışmanlardan hizmet almanız için iletişimizi bekliyoruz.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: