Yatılı Hasta Bakıcısı Arıyorum

Yatılı Hasta Bakıcısı Arıyorum

Hastalık hali, hasta olan kişinin ve yakınlarının ruhsal durumlarını doğrudan etkileyen zor bir süreçtir. Hasta ve yakınlarının moral düzeyinin yüksek olması iyileşme sürecinde hızlandırmakta etkili olacaktır. Yatılı Hasta Bakıcısı Arıyorum.

Siz ve yakınlarınızın için Yatılı Hasta Bakıcısı Arıyorum diyorsanız hizmete hazırız. 1991 Yılından bu zamana siz değerli ailelerin yatılı hasta bakıcısı konusunda hizmet vermekte olan Berkay Danışmanlık evde veya hastanede hasta bakımı konusunda tam zamanlı hasta bakıcısı veya yarı zamanlı gündüzlü hasta bakıcısı hizmeti vermektedir. Hasta bakımında en önemli hizmetlerden biri de yatılı hemşire, yatılı hasta bakıcısı, hasta bakıcı veya hemşire daha önce evde veya hastane ortamında hasta bakımı konusunda hizmet vermiş eğitimli, diplomalı, sertifikalı tecrübeli Yatılı Hasta Bakıcısı olmalıdır.

Yatılı Hasta Bakıcısı Arıyorum…

Çeşitli nedenlerle yatağa bağımlı hastalar içinde yatalak hasta bakıcısı hizmeti veren kurumumuz yoğun bakım hemşireleri konusunda da hizmet vermekteyiz. Yoğun bakım deneyimli hemşire, fizyoterapist ve ünitesi mezunu, Felç, Alzheimer, Demans, Parkinson, MS ileri evrede kanser hastalarının bakımı ve beslenmesi, kalça kırığı nedeniyle orta betik ameliyat geçiren hastaların ameliyat sonrası hastanede veya evde bakım ihtiyacı duyan hastaların bakımı ve kişisel yatılı yaşlı bakıcısı, yatılı hemşire gibi geniş yelpazeli hizmet vermekteyiz.

Yatılı hasta bakıcısı hastayla sıcak ilişki kurabilir hasta ve yakınlarıyla iletişim halinde olan, özgüvenli hasta bakıcı olmalıdır. Hastanın günlük kullandığı ilaçlarını verme ve uygulama, sağlık kontrollerini ve takiplerini yapma; beslenme reçetesini uygulama, yara bakımı ve pansumanını yapma, hastanın ihtiyacı doğrultusunda hijyen kurallarına uygun yaşaması konusunda destek verebilmektedir.

33 yıllık tecrübemizle Berkay Danışmanlık olarak değerli ailelerin ilk ve tek tercihi olmuştur. Deneyimli ve referanslı  yatılı hasta bakıcıları için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Hazır portföyümüzle hayatınızın zor ama aşılabilir süreçlerinde size destek olalım.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: