Yatılı Türk Bakıcı

Gerek çalışan anne babalar; bebeklerinin bakım sürecini, gerekse yoğun hayatı olup aile büyüklerinin, yaşlı bakıcı veya hasta bakıcı gibi gereksinimleri için, bebeğin, çocuğun, yaşlının, hastanın gibi, yatılı Türk bakıcı gerektiren tüm ihtiyaçları için, 24 saat çalışıp, tüm bakım sürecinin sorumluluğunu alıp, işverenin kural ve izni dışında hareket etmeden, güvenilir, tecrübeli ve sevgi içinde; evde yatılı Türk bakıcı olarak hizmet veren bakıcılara Yatılı Türk Bakıcı denir.

Yatılı Türk Bakıcı

Yatılı Türk Bakıcı;

Bebeğin bakımı ile ilgili A’dan Z’ye her şey, yani beslenmesinden, yemeklerinden, banyosundan, tırnak kesiminden, odasının ve çamaşırlarının düzeninden sorumludur.Ayrıca bebeğin temel bakımı yanı sıra, bebeğin fiziksel gelişimi ve duygusal gelişimi için, sevgi ve saygı içerisinde, bağ kurabilecek yapıda davranır. Bebeğin gün içerisinde akşamdan yatmadan önce ve gece bakım süreci ile ilgili tüm süreci annenin direktif ve bilgisi dahilinde düzene sokar ve rutinini devam ettirir.

Türk yatılı yaşlı bakıcı ve Türk yatılı hasta bakıcı;

Yaşlılarımız belli bir yaştan sonra, yaşam kalitelerinin devamı için yaşlı bakımı hizmeti alıp; günlük ihtiyaçlarının karşılanması ve gecede yalnız kalmamaları için, yatılı Türk yaşlı bakıcı ile yaşamlarını daim ettirmek zorundadırlar. Ayrıca, yaşlılarımızın sağlık nedenleri ile de bakım sürecini yöneten ve onların tüm ihtiyaçlarını, özenli, düzenli bir şekilde karşılayan, yatılı Türk hasta bakıcı çalıştırmaları gerekir. Bütün bu nedenlerden ötürü, yaşlılar ve hastaların yakınları, Danışmanlık firmasından hizmet alıp, yatılı Türk bakıcı firması arayışına girerler. Tamda bu noktada, yatılı Türk bakıcı, yıllara dayanan birikimi ile, yaşlıya veya hastaya en uygun bakımı sağlayacak, bakıcılık hizmetini verirler.

*Yatılı Türk bakıcı; evinizi ve canınızı emanet edeceğiniz bakıcının, her türlü güvenlik araştırmalarını yapar ve size de bu güvenceyi vermekle sorumludur.

*İhtiyaç sahibinin ihtiyacına uygun, ne tarz bir hizmete ihtiyacı var ise, dinler, anlar ve ona göre en uygun düzende işini yapar.

*Yatılı Türk bakıcı; çalışacağı ailenin, istediği tecrübeye sahip, kapasiteli, kaliteli, özel hayatı özenli ve düzenli, uzun vadeli çalışabilecek, kişisel temizliğine dikkat eden, saygılı ve işini meslek olarak görüp, severek yapan bir Türk bakıcı olarak; beklentilerine uygun olmalıdır.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları; 33 yıllık Yatılı Türk bakıcı kadrosu ile gerçekten iyi hizmet vermeyi ve hizmetin devamını sağlamayı başarmıştır. Bu nedenle; profesyonel bakıcı firması ile çalışıp; güvenilir Türk bakıcı, referanslı yatılı Türk bakıcı, tecrübeli Türk bakıcı ve uzun vadeli kaliteli hizmet verebilecek; eğitimli Türk bakıcı için, bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
09.01.2019

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: