Yatılı Yardımcı

Yatılı Yardımcı Yatılı Bakıcı

Yatılı yardımcı hizmeti

33 yıldır yatılı yardımcı hizmeti veren Berkay danışmanlık insan kaynakları Limitet Şirketi olarak “insanların evleri kaleleridir” prensibiyle, evinize en dürüst ve güvenilir yatılı yardımcı hizmeti sağlamak başlıca hedefimizdir. Yatılı bakıcı arayan müşterilerimiz de bize ulaşmaktadır.

Ailenizin ve yuvanızın merkezinde çalışacak yatılı yardımcı için önemli olan; öncelik olarak çocuklarınızı ve tüm sevdiklerinizi gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz güvenirlilikte olmasıdır. Aynı zamanda, tüm değerli varlıklarınızı ve malınızı emanet edebileceğiniz bir yatılı yardımcı olmasıdır. Bizim kurumsal ve profesyonel farkımız olarak, bu güvenlik önceliklerini düşünmeme ve sadece manevi rahatlığının tadını çıkarmayı size sunuyoruz.

Bizimle çalışıp yardımcı hizmeti alırsanız; canımızı malımızı gönül rahatlığı ile emanet etmenizi sağlarız. Başarımızın sırrı; 1991’den bu yana Berkay Danışmanlık olarak, binlerce insan tanıyıp içlerinden sadece tüm güvenlik süzgeçlerimizden geçmeyi başarmış. Ve kimlik bilgileri yanı sıra aile özel hayatları da araştırılmış aklı başında insanları seçmemizdir. İnsanlığın en büyük değerlerine sahip çıkarak, iş ahlakı olan, namuslu, aklı başında, gerçekten ihtiyacı olup, uzun vadeli çalışma niyeti olan yardımcı hizmetini meslek olarak gören kadınlara iş buluyoruz. Bizimle çalışan işveren ailelerimiz bize gelip adaylarla tanıştıklarında; Türk yatılı yardımcı veya yabancı yatılı yardımcı adaylarımızın kaliteli farkını görüp, seçme lüksüne sahip olurlar. Kurumsal bakış açısında, Berkay danışmanlık insan kaynakları olarak tecrübeli ve profesyonel adaylarımızla, işverenlerimizin yardımcı hizmeti aday seçiminde kararsız bıraktığımızı gururla söylüyoruz. Uzun yıllardır çalıştığımız işverenlerimizin yardımcı hizmeti alırken ve aldıktan sonraki memnuniyet süreçlerini referans mektuplarında okuyabilirsiniz.

Berkay danışmanlık İnsan Kaynaklarını ilk aradığınızda; sizi dinlemek, anlamak ve duygusal parametrelerinizin hassas noktalarına göre doğru yardımcı ile eşleştirmek çok önemlidir. Berkay danışmanlık insan kaynakları olarak; bize başvurmanız nedenini, yardımcı hizmeti alırken yardımcının yemek, ütü, temizlik, dolap düzeni, günlük yapılması gereken işler gibi konularda iş bilen ve tecrübesi de referanslarıyla kanıtlanmış bir yardımcı almak olduğunuzu biliyoruz.

Yatılı yardımcı, yatılı bakıcı arıyorum diyorsanız;

istediğiniz iş tanımında daha önce çalışmış,seyahat engeli olmayan, belirlediğiniz izin gününde izin kullanabilecek,aile kültürünüze benzeşen ailelerde çalışmış adap ve inceliklere sahip tecrübeli yatılı yardımcılar sunmak için iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Önce Güven sonra hizmet kalitesinin devamlılığı diyoruz. Bizimle iletişime geçmek için şimdi tıklayın.

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: