Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Çok değerli anne, babalarımız bizi büyüttüler bu yaşımıza getirdiler. Biz küçükken bizim için her zaman en iyisini istediler ve verdiler; bizim bebeklik, çocukluk, ergenlik ve daha birçok konuda yanımızda destekçimiz; hiçbir beklenti olmadan bizim her konuda koşulsuzca bizim yanımızda oldular. Tek istekleri sağlıklı ve mutlu birer evlat olmamızdı. Yatılı yaşlı bakıcısı arıyorum.

Şimdi yoruldular bizim anne ve babalarımız için karar alma zamanı. Onlar bizim ilgi ve şefkate ihtiyaç duydukları zaman biz de onlar için sağlıklı ve huzurlu geri kalan yaşamlarında can yoldaşı olacak; yatılı yaşlı bakıcısı arıyorum diyorsanız arayın, sizinle detaylı konuşalım. Yatılı yaşlı bakımı konusunda daha önce başka bir ailede çalışmış; gerçekten işini severek yapan, vicdanlı yatılı tecrübeli yaşlı bakıcısı adaylarımızla size yardıma hazırız.

Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Yatılı yaşlı bakıcısı arıyorum…

Yatılı yaşlı bakıcılarımız, anne ve babalarımızın ilaç saatlerini takip eder, sağlık durumlarına göre yemek reçetesi uygulayan ve yaşlı ebeveynlerimize; tırnak kesimi, banyo konusunda destek, kişisel bakımları konusunda tecrübeli, pozitif enerji verecek. Onların hayat standartlarına destek olacak; güler yüzlü, sıcakkanlı kısacası can yoldaşı, evde eli ayağı olacak, vicdanlı,  daha önce çalışmış, referans verebilen, güvenilir yatılı hasta bakıcısı olmalıdır.

Yatılı yaşlı bakıcısı hafta da 1 gün ( 24 saat ) izin kullanmakta olup kaldığı ailede ayrı oda imkânı olmalıdır. Yaşlılarımızın durumuna göre aynı oda da kalma imkânı da ihtiyaca göre konuşulur. Yaşlı ebeveynlerle ilgili her zaman siz değerli ailelerle yatalak yaşlı bakıcısı, Alzheimer yaşlı bakıcısı,  yatılı demans yaşlı bakıcısı, yatılı Parkinson yaşlı bakıcısı konusunda destek vermekteyiz.

28 yıllık tecrübemizle ve hazır eleman portföyümüzle siz değerli ailelerin ilk ve tek tercihi olan Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak her zaman yardıma canı gönülden hazırız. Şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Güldan ŞAHBAZ
İnsan Kaynakları Yöneticisi
01.07.2020

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: